"TATİL SEÇİMİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN"
Haberler ve Duyurular
BAKIRKÖY ANNELER DERNEĞİ 17-18 NİSAN ESKİŞEHİR' DE İDİ.
Yayınlanma Tarihi:18.4.2014 21:53:48
Acentamız Organizasyonu ile keyifli geçen 2 günlük tur sonrası hoş anılarla ayrıldılar şehrimizden.


Türk Anneler Derneği Bakırköy Şubesi, başkan, üye ve konukları 17 - 18 Nisan 1 gece - 2 günlük bir gezi için Eskişehir'delerdi. Acentamız organizasyonu ve rehberliğinde Eskişehir'de keyifli ve neşeli geçen 2 günlük tur esnasında konuklar, Büyükşehir Belediye Başkanımız Prof.Dr. Yılmaz Büyükerşen ile meclis salonununda da bir araya geldiler.

İZMİR AMERİKAN KIZ KOLEJİ 62 MEZUNLARI 8 - 10 NİSAN'DA ESKİŞEHİR'DE İDİ.
Yayınlanma Tarihi:12.4.2014 00:12:51
Acentamız organizasyonu ve rehberliğinde Eskişehir'de keyifli bir 2 gün geçirdiler.


1962 yılı İzmir Amerikan Kız Koleji mezunları İzmir , Ankara ve İstanbul'dan gelerek Eskişehir'de buluştular. İki gün süresince doyasıya Eskişehir' i gezen konuklar hoş hatıralarla ayrıldılar Eskişehir'den.

KADIKÖY FENERYOLU SANATÇILARI 4 - 6 NİSAN TARİHLERİNDE ESKİŞEHİR'DE İDİ.
Yayınlanma Tarihi:8.4.2014 01:05:04
Ufuk Özkaratay refakatinde Eskişehir, Frigya Vadisi, Gordion Antik Kentini gezdiler.


Türk Dünyası Kültür Başkenti etkinlikleri çerçevesinde Eti Arkeoloji Müzesi' nde "Frigya" konulu resim sergisi açan İstanbul Kadıköy Feneryolu Halk Eğitim Merkezi sanatçıları, sergi açılışı sonrası 3 gün süresince Eskişehir'i, Frigya Vadisi ve Seyitgazi Külliyesi' ni ve  Polatlı Gordion Müzesi ile Midas Tümülüsü' nü gezdiler.

ESKİŞEHİR TURU UFKUNES TURİZM İLE YAPILIR
Yayınlanma Tarihi:24.3.2014 11:33:42
Deneyimli rehberler eşliğinde, yöresel yemekler, kültürel etkinlikler ve sorunsuz organizasyonlar.
ULUSLARARASI SKAL FEDERASYONU 22 - 23 MART TARİHLERİNDE ESKİŞEHİR'DE İDİ
Yayınlanma Tarihi:24.3.2014 10:32:00
Turizm profesyoneli üyelerden oluşan Uluslararası Skal Federasyonu üyeleri Eskişehir'de.


Eskişehir Skal Kulübü zincir değişim töreni için Eskişehir'e gelen Uluslararası Skal Federasyonu yönetici, üye ve diğer bölge kulüp başkanları iki gün süresince Eskişehir' in keyifli noktalarında hoş zaman geçirdiler.

ANKARA, BURSA, AFYON VE KONYA' DAN DOKTOR GRUBUMUZ 1 MART'TA ESKİŞEHİR'DE İDİ.
Yayınlanma Tarihi:5.3.2014 19:23:51
Konuklarımız firma lansmanı yorgunluğunu acentamız organizasyonu ile Eskişehir turunda giderdiler.


Daha önce de acentamız organizasyonu ile doktor konuklarını Eskişehir'de ağırlayan İlaç firması ve acentası yetkilileri 1 Mart' ta düzenledikleri lansman toplantısı için Ankara, Bursa, Konya ve Afyon'dan gelen doktor konuklarını ağırladılar. Toplantının öncesi ve sonrasına konulan Eskişehir turu programını acentamız organizasyonu ile yapan konuklar, turda Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi' ni gezdi, Porsuk Çayı' nda bot turu sonrası, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Atlıhan El Sanatları Çarşısı, Odunpazarı evleri, Kurşunlu Külliyesi gezileri sonrası günü Bilim Kültür ve Sanat Parkı' nda noktaladılar.   

BANDIRMA LIONS KULÜBÜ ESKİŞEHİR'İ GEZDİ.
Yayınlanma Tarihi:4.11.2013 12:56:43
Acentamız organizasyonu ile Eskişehir'i gezen konuklar keyifli ve sıcak bir hafta sonu geçirdi.


Lions Kulüp Bölge toplantısı için şehrimize bir gün erken gelen konuklar, ertesi gününü Eskişehir'i gezmeye ayırdı. Sıcak bir Pazar gününde Eskişehir'in parklarını, şehir merkezini, Odunpazarı bölgesini, otantik çarşılarını ve müzelerini gezen Bandırmalı Dostlarımız, öğle yemeklerinde Kırım tatar mutfağından derlenen çibörek menüsü ile lezzetli bir öğle yemeği yediler. Gün bitimi Haller Gençlik Merkezi'  Mazlumlar Muhallebicisi' nde yapılan "su muhallebisi" ikramı ardından yorgun ama hoş anılarla Eskişehir'den ayrıldılar.

YARDIM SEVENLER DERNEĞİ ESKİŞEHİR'DE İDİ.
Yayınlanma Tarihi:4.11.2013 12:41:07
Ufkunes Turizm ile Eskişehir'i gezen Dernek üyeleri hoş anılarla Çankırı' ya döndüler.


ÇANKIRI YARDIM SEVENLER DERNEĞİ
Dernek Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve dostlarının katılımları ile kalabalık bir gurup halinde sabahın erken saatlerinde Eskişehir'e ulaşan konuklar, tura "Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi" gezisi  ile başladı. Gün boyu şehrimizin en güzel noktalarını gezen konuklar akşamın ilerleyen saatlerinde hoş anılarla Çankırı' ya döndüler.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN
Yayınlanma Tarihi:14.10.2013 12:16:02
Yeniliklerden haberdar olun...
TÜRKİYE NOTERLERİ HAFTA SONU ESKİŞEHİR'DEYDİ
Yayınlanma Tarihi:7.10.2013 20:22:53
Acentamız organizasyonu ile yapılan geziden unutulmaz anılarla döndüler


İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Konya, Erzurum, Samsun gibi uzak illerle birlikte çevre ilçelerimiz noterleri de hafta sonu Eskişehir turuna katıldılar. Cumartesi, Bilim Parkı, Uzay Evi' nde 3 boyutlu gösterimle başlayan tur, tempolu bir gün sonrası akşam saatlerine doğru, "Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi" gezisi ile sona erdi. Konuklar akşam yemeği sonrası Kültür ve Sanat Merkezi' nde tiyatro sezonu açılışı "Kurtuluştan Kuruluşa"  oyununu izleyerek günü noktaladılar. Pazar günü Porsuk Çayı' nda "bot turu" ile başlayan gezi, saat 16:00 dolayları kapsamlı Odunpazarı bölgesi gezisi ile sona erdi. Mutlu ve keyifli geçen bir hafta sonu gezisi sonrası "Türkiye Noterleri" bir kez daha Eskişehir'de buluşmak dileği ile vedalaşarak, güzel anılarla şehirlerine doğru yola çıktılar.