"TATİL SEÇİMİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN"
HAKKIMIZDA
TATİL GÜVENCENİZİN YENİ ADRESİ

1990 yılında otelcilik ve 1991 – 2012 yılları arasında Eskişehir’in ilk acentasında geçen 21 yıllık acentacılık deneyimi sonrası bu acentanın el değiştirme aşamasında, Haziran 2013 tarihinde Ufuk Özkaratay tarafından kurulan  A Grubu - 7891 belge numaralı Ufkunes Turizm Seyahat Acentası, edinmiş olunan bu deneyimlerle hizmetine devam etmektedir.

Her zaman "güvence ve kalite" yi amaçlayan düşüncenin yansıması olarak acentamızın faaliyetleri arasında aşağıda görülen hizmetlerimiz yer almaktadır.


TAKSİTLE TATİL REZERVASYONLARI
Acentamızın direkt bağlantılı otelleri yanı sıra, güvenilir operatörü sistem acentaları ile resmi bağlantıları sayesinde  tüm sezonlarda yurt içinde tüm tatil otellerine taksitle tatil olanağı mevcuttur.

ESKİŞEHİR VE ÇEVRESİ TURLARI
2007 yılında Eskişehir’e başlayan içi turizm hareketinin en başından beri operasyonel olarak içerisinde olmanın verdiği deneyim ile çevre illerden gelen aile, dost, arkadaş ve sınıf toplantıları gibi kapalı gruplara yönelik, o gruba özel olarak Eskişehir içi ve çevre illerini de kapsayacak programlar oluşturulmaktadır. Bu programlar şehir turunun yanında konaklama süresinin uzunluğuna göre Frigya Vadisi’ ni, Kütahya ve Afyon illeri ile çevrelerini de içine almaktadır.   

KIBRIS REZERVASYONLARI
Yoğun talep alan önemli destinasyonlardan biri olan Kuzey Kıbrıs otelleri sürekli kendilerini yenilemekte ve yeni oteller hizmete girmektedir. Acentamız da bu otellerde güvenli bir rezervasyon sistemini sağlamak için öncelikle yerel acentalarla çalışarak otel ve transfer hizmetlerini Kıbrıs merkezli acentalardan temin etmektedir. Devamında sistemlerinden temin ettiği ekonomik uçak bileti ile uçak-otel-transfer paketini oluşturarak konuklarına sunmaktadır.  Eğer Kıbrıs’ta Lefkoşa – Girne – Magosa turlarından katılmak istiyorsanız, dilediğiniz turu ve gününü rezervasyon esnasında satış görevlimize belirtmeniz yeterlidir.
 
TÜM ULUSAL VE ULUSLAR ARASI UÇAK BİLETİ REZERVASYONU
Türk Havayolları ve tüm uluslararası havayollarının uçak biletlerinin yanı sıra, ekonomik uçuşlarda Anadolu Jet, Atlas Jet ve özel havayolu olarak Pegasus ve Sun Ekspres havayollarının uçak bilet rezervasyonları ile ekonomik yurt içi ve yurtdışı uçak biletleri acentamızdan kesilebilmektedir.

CRUİSE – GEMİ TURLARI
Öncelikle MSC Cruise Acentası ile direkt bağlantımız sayesinde çok talep gören İstanbul ve İzmir hareketli ve dönüşlü Ege-Adriyatik turları yanında Batı Akdeniz, Baltık Başkentleri, Norveç Fiyordları ve daha uzun parkurlu turların rezervasyonları acentamızdan yapılabilmektedir.  

YURT İÇİ - YURT DIŞI TURLAR
Resmi ve dini bayramlarda, dönemsel ve sezon özelliklerine göre bölgelerin tüm yöresel önceliklerini öne çıkaracak tarzda geziler organize edilir.
Özellikle önem verdiğimiz “instencive” dediğimiz en az 15 – 35 kişilik gruplara yönelik oluşturduğumuz özel programlardır. Bu programlar grubun talep, istek ve beklentileri çerçevesinde sadece o gruba yönelik olarak oluşturulur.

VİZE HİZMETLERİ
Acentamız organizasyonu veya bağlantısı ile gerçekleştirilecek yurtdışı turlarına katılacak konukların yurt dışı çıkış vize ve sigorta hizmetleri acentamız aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

YURT İÇİ VE DIŞI MÜNFERİT OTEL REZERVASYONU
Online bağlantılı operatör acentalarımız aracılığı ile dünyanın dilediğiniz ülkesi ve şehrinde gerçekleştirmek istediğiniz otel rezervasyonu, güvenli ve konfirmeli bir şekilde acentamız sistemleri üzerinden yapılabilmektedir.

YURT İÇİ – DIŞI KİRALIK ARABA HİZMETİ
Gerek yurt içi ve gerek yurtdışında ihtiyaç duyduğunuz model ve süre için bağlantılı sistemlerimiz üzerinden dilediğiniz model ve tipte araç ile kiralık araba hizmeti acentamız tarafından sağlanabilmektedir.

TREN BİLETİ REZERVASYONU
TCDD ile resmi anlaşmamız ve yetkili acentalık sözleşmesi çerçevesinde Türkiye içi Yüksek Hızlı Tren ve önümüzdeki günlerde hizmete girecek diğer trenlerin rezervasyon ve biletleme hizmetleri acentamız tarafından yapılabilmektedir. Yeni kullanılan sistem ile dilediğiniz yerden ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

TRANSFER HİZMETLERİ
Kişi sayısına bakılmaksızın gerek Eskişehir içi lokal transferlerde ve gerekse Eskişehir gidişli ve dönüşlü  şehir ve havaalanlarından talep edilen kişi sayısına göre tahsis edilecek lüks binek, VIP vito, minibüs, midibüs ve otobüs tipi araçlar ile özel transfer hizmetleri acentamız tarafından sağlanmaktadır.